Červen 2008

Piste co by jste chteli???

30. června 2008 v 20:51 | Standikok(Admin) |  Me sliby a co se deje s blogem
Ahoj moc bych byl rad kdyby jste mi psali co chcete treba neco noveho nejen CP jen piste.


Nove knihy

30. června 2008 v 20:29 | Standikok(Admin) |  Me sliby a co se deje s blogem
Dnes pribyly dve new knihy tak si je uzijte.

Vodní párty 2008 začala

30. června 2008 v 20:26 | Standikok(Admin) |  Proběhlé akce
V pátek začala už třetí vodní párty od založení clubu penguin. A co tato party přinesla? V létě bývá vždy hodně itemů a na této párty jsou rovnou 3. Je ale trochu sklamání že nový item je jen jeden. Itemy žlutá kachna a zástěra se totiž už rozdávaly. Výzdoba je na této párty ale nádherná. Všude plno vody a v podzemí je muzeum s historií vodní párty. Dokonce je i nová místnost která tu bude ale jen při párty. Novou mítnost najdete na icebergu je to totiž stará známá velryba která připlula už minulý rok.

Krabí komplic medvěda je v podzemí!

30. června 2008 v 20:25 | Standikok(Admin)
Viděl jsem screen kraba na foru kam ho dal filiprydl a tak sem si zjistil kdy se krab oběvuje a potkal sem ho v podzemí. Krab se oběvuje v podzemí co čtvrthodinu. Musíte být ale v podzemí přesně na čas nebo ho neuvidíte.
Vypadáto že medvěd s krabem kopou v podzemí nejaké chodby a de to poznat i z obrázku nové mise na clubpenguin.com. Co přesně ale krab s medvědem v podzemí dělají se dozvíme až z nové mise.blogsneakpeek-1.jpg

Pizza parlor aneb ráj PIZZY

30. června 2008 v 20:25 | Standikok(Admin)
Máte chvilku čas? Nezajdeme na pizzu? Tak takhle by se asi začal ptát každý, kdo by plánoval výlet do místní části Plaza, konkrétně do pizzerie. Ve vstupu do pizzerie vás okamžitě uvítá přátelský číšník, který Vás zavede na volné místo a stůl obohatí kapkou červeného vína. Než se nadějete, pizza je na stole. Říkáte, že vás čekání na pizzu nebaví? No dobře! A co takhle udělat si svou vlastní pizzu? Díky minihře Pizzatron 3000 to není žádný problém. Ve hře si můžete pákou vybrat, zda budete dělat normální pizzu, nebo sladkou. Pak už jen přidáváte příslušné ingredience. Pokud vás nebaví ani toto, jako poslední výběr je, že si zde můžete zahrát na klavír. Pokud vás ani toto nezaujalo, nevím, co tedy děláte na Clubu penguin.

Pribehy ceskych tucnaku

30. června 2008 v 20:23 | Standikok(Admin)
V knihovně je naše první vlastní kniha. A jak vlastně vznikla? Na foru byla soutěž o tři nejlepší příběhy. Celkem bylo v soutěži 5 příběhů z kterých byly vybrány příběhy: Halabal a Foot drakobijci, ninjové? a případy detektiva tolla záhada černého puffla. Příběhy se pak daly do flashe a tet si je můžete v naší knihovně konečně přečíst.
Knihu vytvořili: ste­panRydl, Gorn, filipRydl, chovy a miseso


Zde je odkaz

Chyba na internetu

30. června 2008 v 20:13 | Standikok(Admin) |  Me sliby a co se deje s blogem
Moc se omlouvam ze tu nic moc noveho neni ,protoze mi nefunguje CP nevim proc ale vzdy mi napise ze nemam dobre spojeni tak az to prestane tak zacnu psat do te doby nejspis budu muset opisovat od ostatnich moc me to mrzi.

Piny, aktuality a co bude v červnu

6. června 2008 v 19:18 | Standikok(Admin)
Novy pin je ve Forestu (les) a pinem je zmrzlina
6. června - nový katalog oblečení
- nový pin
13. června Summer party
20. června - nový pin
...ve čtvrtek bude víc
BLOGlist