Květen 2008

Vodni party

26. května 2008 v 18:27 | Standikok(Admin) |  Proběhlé akce
Vracíme se do minulosti: vodní párty 2007
Vítám vás u prvního dílu vracíme se do minulosti. Tato část novin bude vycházet každý týden. Dnes se podíváme na párty která proběhla skoro před rokem.
V červenci 2007 krab svým klepetem tak dlouho klepal na sklo že do něj udělal díru. Do cave se valila voda a hrozily záplavy. Pak se tučňáci snažili tento problém vyřešit. Proto uzavřeli cave at se odtamtud voda nedostane a natáhli do cave hadice a začali vodu odčerpávat z podzemí na povrch.
Začala vodní párty 2007. Všude bylo plno vody a i místo sněhových koulí se házely balonky s vodou. Jako už na minulé vodní párty i na téhle se rozdávala nafukovací kachna a rukávky do vody. Protože bylo léto tak tučnáci nahradili led na ice ringu vodou a místo hokeje se začalo hrát vodní polo. Tato párty byla velice zajímavá a ti co jí ještě nezažili a chtěli by jí zažít tak si musí počkat na červenec kdy bude vodní párty 2008.

jen tak

25. května 2008 v 9:03
1. Soutez o sladkost
Kdo bude mit nejvice bodu dostane sladkost.

Vysledky ankety

25. května 2008 v 8:47 | Standikok(Admin)
Ahoj mockrat dekuji za vase hlasy. Kdyz jsem prisel domu rozlozil jsem si vase hlasi na ano a ne a dosel jsem k zaveru ze 515 hlasu je pro "ANO" a 95 hlasu je pro "NE".
Po secteni vasich hlasu jsem je znovu rozdelil do dvou ,ale jinych skupin na ty co se sobe podobali a na ty co byli uplne rozlisny. Jedny jsem skladal dokonce jako puzzle a slozil jsem z toho tahak na dejepis z 53 hodiny
Jeste jednou dekuji za vase hlasy a priste prosim hlasujte jen jednou dekuji.
Zde se muzete kouknout jak to vypada!

Hádanky

22. května 2008 v 18:51
1. Soutez o sladkost
Kdo bude mit nejvice bodu dostane sladkost.
Vězeň čeká na popravu. Král ohlásí lidu (aby jeho popularita vzrostla), že mu dá poslední šanci se zachránit. Přichystá prý pytlík s jednou černou a jednou bílou kuličkou. Pokud vězeň vytáhne bílou, je osvobozen. Pokud vytáhne černou, bude popraven. (Tohle všechno veřejnost ví.)

Kat, který má popravu provést, se ale dozví, že král podvádí a dá do pytlíku dvě černé kuličky (ať se vězeň snaží jak chce, vytáhne vždy černou - smrt). Tohle vězni potají řekne.

Dalšího rána se koná celá "poprava" za účasti veřejnosti. Co musí vězeň udělat, aby se zachránil?

Předpoklady: Opravdu je to možné, řešení existuje. Král musí před veřejností dodržet slib, ať se mu to líbí nebo ne. Veřejnost je přítomna a bude chtít vidět důkaz o popravě nebo o osvobození. Vězeň musí vytáhnout právě jednu kuličku (nesmí obě dvě a nesmí vytáhnout prázdnou ruku).
Nápověda:
Když z pytlíku, kde jsou dvě černé kuličky, vytáhneme jednu černou kuličku, co v pytlíku zbyde? Když z pytlíku, kde je jedna černá a jedna bílá kulička, vytáhneme jednu bílou kuličku, co v pytlíku zbyde?

Když veřejnost neuvidí kuličku, kterou vězeň vytáhl, podle čeho se dá ještě rozhodnout, která to asi byla? Co uděláte s malou kuličkou, když nechcete, aby ji nikdo viděl?
4body
Šejk měl dva syny. Na smrtelné posteli jim pověděl, že dědictví získá ten z nich, jehož velbloud dojde do určeného města z oněch dvou velbloudů jako druhý. A tak se synové vydali z rodné oázy na cestu do města. Po třech dnech pomalého poflakování potkali na cestě moudrého starce. Když mu vylíčili své trápení, něco jim poradil. Oba okamžitě vyskočili na své velbloudy a uháněli k městu. Co jim stařec poradil?
3body
Letos nastala na výstavě psů poněkud zapeklitá situace. Čtyři bratři - Andy, Bill, Colin a Donald - přihlásili každý dva psy, a každý pojmenoval své psy po dvou svých bratrech. Na výstavě byli dva psi jménem Andy, dva psi jménem Bill, dva psi jménem Colin a dva psi jménem Donald. Z celkového počtu osmi psů jsou tři kokršpanělé, tři labradoři a dva dalmatini. Žádný z bratrů nemá dva psy téhož plemene. Žádní dva psi stejného plemene nemají stejná jména. Ani jeden z Andyho psů se nejmenuje Donald a žádný z Colinových psů se nejmenuje Andy. Žádný velškorgi se nejmenuje Andy a žádný labrador se nejmenuje Donald. Bill nevlastní labradora.
Kdo vlastní dalmatiny a jak se dalmatinové jmenují?
2body
V místnosti jsou tři žárovky, ale vypínače jsou na chodbě za rohem, takže od nich není vidět, který vypínač je ke které žárovce. Všechny tři vypínače jsou vypnuté.
S vypínači můžete volně manipulovat, pak jednou vejít do místnosti a říci, který vypínač je od které žárovky.
Na kolik pokusů to jde a jak poznáte která je ke které???
1bod
kolik máte bodů???

Anketa

22. května 2008 v 16:39
Tak co jak se vám líbí časopis dělaný na počítači? O tom povídá druhá anketa jestli se vám líbí časopis jak je pro tento týden dělaný? Odpovědi jsou znovu Ano nebo Ne.

Ježdění po zádech

22. května 2008 v 16:13
JEŽDĚNÍ NA SKATEBOARDU PO ZÁDECH JE TRENDY!
Ježdění po zádech je trendy to nám dokáže Filip Mlch, který měl na zádech skateboard a vleže ho tahly dva kluci ( Dan Duda a Vlada Broz ).Na první pokus mu to sklouzlo a trochu se odřel, ale jemu to nedalo a zkusil to znovu jo řeknu vám já bych to asi nezkoušel co vy na to zkusíte to?

Ahoj

22. května 2008 v 16:03
PŘEDSTAVENÍ O DROGÁCH
Všichni přišli do školy a v 8:00 jsme šli na představení, které se konalo v domě Barikádníků.
Radek John nám vyprávěl své příběhy o tom, jak znal pána, který vymyslel originální básničku a v ní bylo několikrát slovo shit také o pánovi který si myslel že je Spider-man a o tom, jak marihuana není návyková je to opravdu něco, když to posloucháte.
Po představení jsme šli do McDonalda, který všem přišel vhod a až potom jsme šli do školy kde jsme se učili Český jazyk.

Rocenka clubu penguin 2006 - 2007

19. května 2008 v 17:55 | Standikok(Admin)


Zde je odkaz

Pribehy tucnaku

19. května 2008 v 17:55 | Standikok(Admin)

Zde je odkaz

Rockhopper a cerny pasazer

19. května 2008 v 17:54 | Standikok(Admin)

Pres celou stranku klikni ZDE